Kia ja Artti Aigro

Suusahüppaja Artti Aigro (22) sõlmis Kia Autoga koostöölepingu 2021 aasta mais.  Pekingi olümpiamängudel saavutas Artti suure mäe võistlusel 30.koha. 2022 aasta MMil saavutas talisportlane lennumäel 19.koha. 2023 aasta tähtsamas sündmuseks saab olema Sloveenias Planica'l toimuv MM.  Neli aastat tagasi saavutas Artti Pyeongchangi OMi suure mäe võistluselt 48. koha. 2020 aasta novembris saavutas Artti Ruka MK-etapil 14.koha.

Kia ja Anett Kontaveit

Kia Corporation on Australian Openi ja Rafael Nadali toetaja ning seetõttu panustab Kia ka kohalikul tasandil andekate tennisemängijate toetamisse. Anett Kontaveit ja Kia Auto sõlmisid autosponsori lepingu 2016 aasta alguses ning alates sellest hetkest on Anett Kontaveit sõitnud erinevate Kia sõidukitega. Alates 2020 aastast sõidab ta kodumaal viibides Kia Stingeriga.

Kia ja Janek Õiglane

Janek Õiglane on eesti kümnevõistleja. Tema isiklik rekord kümnevõistluses on 8371 punkti, mille ta püstitas 2017. aasta augustis Londoni maailmameistrivõistlustel millega saavutas 4 koha. Kia ja  Janek Õiglane sõlmisid 2018 aasta alguses sponsorluslepingu, mille alusel Janek Õiglane sõidab edaspidi Eestis Kia XCeediga. Ameerika Ühendriikides treenides toetab Kia Janek Õiglase treeninguid rahaliselt.

Kia ja Ewert Sundja

Ewert Sundja on eesti muusik, laulja ja laulukirjutaja. Ta on mänginud ansamblites The Provokers, Precious, Thief ja Ewert and The Two Dragons. Kia ja Ewert Sundja sõlmisid 2019 aasta alguses sponsorluslepingu, mille alusel Ewert Sundja sõidab edaspidi Kia Stingeriga.

Kia ja DG Elite discgolfi võistkond

DG ELITE MTÜ on Eesti esimene professionaalne discgolfi klubi, mis abistab klubi liikmetel (võistkonnal) saavutada kõrgeim potentsiaal, et maailma tipptasemel konkureerida. Võistkonda nõustab discgolfi alaselt ning vaimse ettevalmistuse poolelt klubi treener Kristo Raik. Klubi esindusmängija Kristo Raik'i parimad saavutused on Eesti Pro Tuuri 2019 võitja, 2019 & 2020 Eesti Paarismeister ning kahel korral osalenud USA lahtistel meistrivõistlustel. DG Elite kasutab võistlustele sõitmiseks Sorento PHEV'd. Võistkonna tegemistest leiab informatsiooni www.dgelite.org