Kia ja Artti Aigro

Suusahüppaja Artti Aigro (23) sõlmis Kia Autoga koostöölepingu 2021 aasta mais. 2022 aasta Pekingi olümpiamängudel saavutas Artti suure mäe võistlusel 30.koha. Samal aastal peetud lennumäe MMil saavutas talisportlane 19.koha. Möödunud hooaega jääb ilmestama Sloveenias Planicas toimunud MMi 25.koht suurelt mäelt. Viimased kolm hooaega Soome koondisega treeninud Eesti rekordi omanik (227m) vahetas kevadel treenerit ning liitus järgnevaks kolmeks hooajaks Norra suusahüpete koondisega.

Kia ja Liisa-Marie Lääne

Liisa-Marie Lääne on Tallinna Sõudeklubi sõudja. Liisa-Marie on kolmekordne Balti meister ja Eesti meistrivõistlustelt on Liisa-Mariel ette näidata mitmeid kuldmedaleid, hõbemedaleid ja pronksmedaleid. Kia toetab Liisa-Marie teekonda Pariisi Olümpiamängudele aastal 2024 isikliku paadi ostmise näol.

Kia ja Janek Õiglane

Janek Õiglane on eesti kümnevõistleja. Õiglase isiklik rekord kümnevõistluses on 8405 punkti (Knoxville 2022). Janek Õiglane võitis 2022 aastal Euroopa Kergejõustiku Meistrivõistlustel Münchenis  8346  punktiga 3-koha. Kia ja  Janek Õiglane sõlmisid 2018 aasta alguses sponsorluslepingu, mille alusel Janek Õiglane kodumaal viibides sõidab Kia autodega.

Kia ja Kristio Raik

DG ELITE MTÜ on Eesti esimene professionaalne discgolfi klubi, mis abistab klubi liikmetel (võistkonnal) saavutada kõrgeim potentsiaal, et maailma tipptasemel konkureerida. Võistkonda nõustab discgolfi alaselt ning vaimse ettevalmistuse poolelt klubi treener Kristo Raik. Klubi esindusmängija Kristo Raik'i parimad saavutused on Eesti Pro Tuuri 2019 võitja, 2019 & 2020 Eesti Paarismeister ning kahel korral osalenud USA lahtistel meistrivõistlustel. DG Elite kasutab võistlustele sõitmiseks Sorento PHEV'd. 

Kia ja Risto Kalmre,

Simple Sessioni korraldaja

Simple Session on Euroopa suurim ekstreemspordivõistlus, mis toimub iga aasta alguses Tallinnas. Kohal on maailma esirulatajad ja BMX sõitjad. Ekstreemspordisündmust korraldab Risto Kalmre kes aastast 2022 sõidab Kia Sportagega.

Kia ja Johannes Sikk

Johannes Sikk (24) on eesti triatleet kelle suurim eesmärk on jõuda 2028 Los Angelese olümpiamängudele. Maailmaränkingus on Johannes 285 kohal. 2022 aastal oli Johannes Eesti meister olümpiadistantsil, Eesti meister duatlonis ning Baltimaade meistrivõistlustel teine. Igapäevaselt treenib Johannes Marko Alberti käe all klubis Tr1hards.