Kia ja Saskia Alusalu

Saskia Alusalu, Eesti parim kiiruisutaja on pälvinud SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu noore sportlase preemia (2010). Kandis 2018 PyeongChangi tali-OM-i avatseremoonial Eesti lippu ja tuli naiste grupisõidus 4. kohale. Kia sõlmis sponsorluslepingu Saskia Alusaluga 2018 aasta kevadel. Saskia sõidab nii Eestis kui ka välismaal Kia Optima Sportswagoniga.

Kia ja Anett Kontaveit

Kina Kia Motor Corporation on Australian Openi ja Rafael Nadali toetaja panustab Kia Auto ka kohalikul tasandil andekate tennisemängijate toetamisse. Anett Kontaveit ja Kia Auto sõlmisid autosponsori lepingu 2016 aasta alguses ning alates sellest hetkest kastutab ta kodumaal viibides ringi liikumiseks uut Kia Sportaget.

Kia ja Janek Õiglane

Janek Õiglane on eesti kümnevõistleja. Tema isiklik rekord kümnevõistluses on 8371 punkti, mille ta püstitas 2017. aasta augustis Londoni maailmameistrivõistlustel millega saavutas 4 koha. Kia ja  Janek Õiglane sõlmisid 2018 aasta alguses sponsorluslepingu mille alusel Janek Õiglane sõidab edaspidi Kia Sportagega.

Kia ja Jürgen Zopp

Jürgen Zopp on Eesti tennisist. Tema senine parim koht ATP üksikmängu edetabelis oli 71 ja paarismängus 218. Kia Auto AS on uhke et saab toetada ka Eesti üht parimat meestennisisti. Kia ja Jürgen Zopp sõlmisid autosponsori lepingu 2016 aasta alguses ja Jürgen sõidab Eestis viibides Kia Optimaga.