Kia Connect. Kliki ennast tulevikku.

Kia Connect pakub sulle digitaalse ajastu sõidukogemust. Kliki oma auto tulevikku läbi reaalajas pakutavate ühendusteenuste, mis on alati mugavalt sinu käeulatuses.

Kia Connect rakendusega oled alati ühe kliki võrra ees.
Tea rohkem ja liigu kaugemale tänu autos pakutavate reaalajateenuste.
Suhtle oma autoga ükskõik kus sa ka poleks: rakendus annab sulle meelerahu pakkudes tervet hulka teenuseid, mis annavad sulle diagnostilist infot auto kohta ja pakuvad sinu sõitude statistikat. Rakenduse kaudu saab aktiveerida ka hulga erinevaid funktsioone ise autos olemata. Ole alati üks samm eespool: Autos pakutavad reaalajateenused annavad diagnostilist infot auto kohta aga ka infot sinu sõitude kohta. Kui Kia reaalajateenused on aktiveeritud saad neid kasutada auto puutetundlikul ekraanil või oma mobiiltelefoni rakendusest.

Kia Connect rakendus - kaugjuhitavad teenused

ELEKTRIAKU KONTROLL

Kontrolli oma aku seisukorda seda eemalt laadima pannes või lõpeta laadimine kasutades vaid oma telefonis asuvat rakendust. Samuti saad lbi telefoni laadimist ajastada. Nii saad lisaks mugavusele ka kulusid kontrollida samal ajal säilitades aku eluiga. Samuti saad rakenduse kaudu teada kui Sinu auto on laadimise lõpetanud. See teenus on saadaval vaid elektriautodele ja pistikhübriididele.

SÕIDUJAGAMISE INFO

Kui keegi teine kasutab sinu autot, siis saad administraatorina kontrollida auto läbisõitu, näha sõidu maksimum kiirust kui ka auto asukohta läbi oma mobiiltelefoni rakenduse. Sinu eelnev sõiduinfo pole ajutisele kasutajale nähtav. Teenust on mugav kasutada sõidupäeviku pidamiseks ettevõtte siseselt.

KLIIMASEADME JUHTIMINE

Täiselektriliste autode puhul on võimalik läbi mobiiltelefoni rakenduse käivitada auto kliimaseade ning roolisoojenduse ja istuda autosse milles on alati sobiv temperatuur olgu väljas külm või soe. Nii aitad autol sõidu ajal ka energiat säästa.

VIIMASE KILOMEETRI NAVIGEERIMINE

Saada navigeerimisjuhend auto navigatsiooniekraanilt otse oma telefoni! Peale auto parkimist on võimalik saata navigeerimisjuhis jalgsi teekonna jätkamiseks oma mobiiltelefonis paiknevasse UVO rakendusse.

LEIA MU AUTO

Enam pole muret, et sa ei mäleta kuhu sa auto parkisid. Läbi rakenduse saab selle asukohta mugavalt tuvastada. Teenus on ka mugav kui autot pargitakse tänaval ja ühe pere liikmed erinevatel päevadel autot kasutavad.

 Kia Connect rakendus - autos pakutavad teenused

NAVIGEERIMINE

Reaalaja infol baseeruvad navigatsioonijuhised aitavad sul alati võimalikult kiiresti ja mugavalt kohale jõuda ning annavad sulle võimalikult täpse kohalejõudmise aja.

LAADIMISPUNKTID

Teenus annab reaalajas infot elektriautode ja pistikhübriidide laadimisjaamade, nende saadavaloleku, pistiku tüüpide ning hindade kohta.

USTE OLEKU KONTROLL

Kas oled vahel kahelnud juba autost eemaldudes, et kas saa ikka sulgesid auto uksed? Läbi rakenduse saad seda nii kontrollida kui ka uksi avada ja sulgeda.