Kia cee’d

Kia cee’d
 • Suurenda

  Stiilne ja sportliku välimusega tipptasemel tehnoloogiat kasutav auto – mille loojaks on Euroopa projekteerimismeeskond ja mis köidab pilke kõikjal maailmas? Üllatus! See on uus ja täiustatud Kia cee’d. Veelgi sportlikuma välimuse ihalejatele on mõeldud GT Line, mis annab uuele Kia cee’dile täiesti uue dünaamikataseme. Aga oma silm on kuningas!

 • Suurenda

  Kia tunnuseks saanud tiigri nina meenutav iluvõre, dünaamiline kuju, sportlik vorm. Uue Kia cee’di disain on tõeliselt rabav. See ei tohiks väga üllatav olla, arvestades, et selle loojaks on Kia mitmeid auhindu võitnud Euroopa disainimeeskond. Lisaks annavad GT Line mudeli puhul kasutatud täiendused niigi rabavale välimusele veel pisut musklit ja ulakust juurde.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

Stiilne, sportlik ja täis uuenduslikku tehnoloogiat!

Stiilne, sportlik ja täis uuenduslikku tehnoloogiat!

TÄHELEPANUVÄÄRSET

TÄHELEPANUVÄÄRSET
 • Suurenda

  Turbo GDI. Kõlab hästi! Mitte üksnes nimi, vaid ka mootor. Häälest veelgi veenvamalt mõjuvad jõudlusnäitajad. Kütuse otsesissepritse aitab linnatänavail Kia cee’di potentsiaali täielikult ära kasutada. Veel üks asi kõlab hästi: tänu täiustatud tehnoloogiale saavutate parema jõudluse heitgaaside väiksema mahu tingimustes. Kananahk ja puhas südametunnistus muutuvad teie jaoks igapäevaseks.

 • Suurenda

  Topeltsiduriga käigukast, mis lubab käiku vahetada ilma, et jõudlus selle arvelt väheneks, võeti esmakordselt kasutusele 1980ndate aastate võidusõiduautodes. Tänaseks on meie insenerid välja töötanud seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukasti, mis pakub kiiruse ja mugavuse osas täiesti uut taset. See suurendab jõudlust, muutes ühtlasi sõidu sujuvamaks ja kütusetarbimise ökonoomsemaks. Tegemist on küll automaatkäigukastiga, kuid neil, kes soovivad end vahel võidusõitjana tunda, on võimalik käike vahetada käsitsi, roolil asuvaid käiguvahetushoobasid kasutades.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TEHNOLOOGIA

OLE IGAS ASJAS TEISTEST SAMMU VÕRRA EES.

TEHNOLOOGIA
 • Suurenda

  Muidugi jälgite te alati hoolega teed. Aga kas te nägite just praegu kolme peaga ahvi rulaga sõitmas? Tõrvikutega žongleerimas? Näete ise, tähelepanu hajumist tuleb ikka sõidu ajal ette. Aga ärge muretsege: Sõidurajalt väljumise hoiatussüsteem aitab teil rajal püsida. See jälgib auto asendit sõiduraja suhtes. Kui teie Kia cee’d ületab sõiduraja eraldusjoone, annab süsteem vastava hoiatuse, kasutades nii visuaalseid kui ka helisignaale. Äkki oleksite nüüd nii kena ja pööraksite jälle teele tähelepanu?"

 • Suurenda

  Inimene kulutab sobiva parkimiskoha leidmiseks tihti rohkesti oma väärtuslikku aega. Aga meil on häid uudiseid: Sellega on nüüd ühel pool tänu uuele nutikale parkimisabisüsteemile, mis matemaatikat väga hästi valdab. See mõõdab ära pargitud sõidukite vahelise kauguse, leiab just teie autole sobivad parkimiskohad ja juhib auto seejärel automaatselt valitud kohta. Ja mida teete teie? Teie võite vabalt võtta ja ei pea isegi käsi roolil hoidma. Teie ülesandeks jääb vaid käikude vahetamine, gaasi- ja piduripedaali kasutamine.

 • Suurenda

  "Aeg jätta hüvasti vana sõbraga, keda te kunagi silmast-silma näinud pole: „pimedate nurkadega”. Sest teil on nüüd uus sõber, kes on alati valvel. Blind Spot Detection „pimedate nurkade” tuvastamissüsteem. Radar fikseerib kõik teie järel liikuvad sõidukid. Juhul, kui sõiduk satub teie auto suhtes „pimedasse nurka”, ilmub vastava poole küljepeeglile sümbol, mis juhib tähelepanu ohtlikule olukorrale. Kui üritate sellele vaatamata rida vahetada, hakkab sümbol vilkuma ning lisaks kuulete hoiatussignaali. Kas pole tore, kui koos teiega viibib autos tähelepanelik kaasjuht."

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

KIA SEITSMEAASTANE GARANTII

 • Igale Kiale on tagatud seitsmeaastane/150 000 km läbisõidule vastav uue auto garantii (kuni 3 aastat piiranguteta; alates 4. aastast 150 000 km). Tegemist on tasuta täisgarantiiga, mida on võimalik edasi anda auto uutele omanikele, eeldusel, et auto on läbinud kõik hooldusgraafikus ette nähtud korralised hooldused.

HOOLDUSVÄLBAD

B (1,4MPI; 1,6 GDI)
30 000 KM / 12 KUUD
B (T-GDI)
15 000 KM / 12 KUUD
D
30 000 KM / 24 KUUD

Mootor Varustustase Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
1,6 CRDiEX NaviManuaalDiisel4,0 (3,9)104 (102)20 49016 990
1,6 CRDiGT-LineManuaalDiisel4,0 (3,9)104 (102)21 49017 490
Kia sõiduautode garantii on 7 aastat või 150 000 km, esimesed 36 kuud on läbisõidupiiranguta. odulehel olevad hinnad sisaldavad 20% käibemaksu Toodud hinnad on soovituslikud jaemüügihinnad ning võivad esinduste lõikes erineda.  Põhi- ja lisavarustuse valik on informatiivne ning võib muutuda. KIA Auto AS jätab endale õiguse muuta hindasid, varustust või lõpetada mõne mudeli müük ette teatamata.

VÄRVID

VÄRVID GT-Line

MÕÕTMED

REHVIMÄRGISTUS

Velgede suurus Rehvide valmistaja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
15 Hankook 195/65R15 C C img/dpackage/Tyres/threebars.png 71
16 Hankook 205/55R16 E B img/dpackage/Tyres/threebars.png 71
17 Hankook 225/45R17 E A img/dpackage/Tyres/threebars.png 70
16 Continental 205/55R16 C A img/dpackage/Tyres/threebars.png 72
16 Michelin 205/55R16 C A img/dpackage/Tyres/threebars.png 69
18 Michelin 225/40ZR18 E A img/dpackage/Tyres/threebars.png 71