360° view

DISAIN

JULGE MÕELDA TEISITI

DISAIN
 • Suurenda

  Esimene asi mis Kia ProCeedi juures eristub on uus keretüüp - Shooting Brake - mis on kombinatsioon kupee elegantsist ja universaalkerega autode praktilisusest. Vaata lähemalt ja imetle dramaatiliselt langevat katusejoont, jõulist kere ja ägedaid valuvelgi mis annavad ProCeedile tõeliselt sportliku ilme.

 • Suurenda

  Kui sa otsid sportlikku aga siiski praktilist autot siis ProCeed GT-Line on just see mida vajad. ProCeedi seest leiad Sa mugavad istmed, praktilise ja käepärase rooli, suure 8" ekraaniga navigatsiooniseadme Apple Car Play ja Android Auto ühenduse võimalusega ja suurepärase helisüsteemi. Välimusele lisavad sportlikkust topelt väljalasketorud ja 17" sportlikud valuveljed.

 • Suurenda

  ProCeed GT on pärinud kõik GT-Lline parimad omadused kuid tema väljanägemist on vürtsitatud veel pilkupüüdvate LED jääkuubikuid meenutavate esituledega, punaste aktsentidega kaunistatud radiaatorivõrega ja eriti äkiliste 18" valuvelgedega. Auto sisemusest leiab sportliku D-kujulise rooli ja GT-logodega ergonoomilised nahast istmed. ProCeed GT on mõeldud tõelisele autogurmaanile.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

MUGAVUS

 • Suurenda

  Tänu uuele Shooting Brake keretüübile ei pea valima sportliku disaini ja mahutavuse vahel vaid need on suurepäraselt kokku kombineeritud. Rohkem ruumi pole mitte ainult salongis vaid ka pagasiruumis - koguni 594 liitrit! ProCeed GT'l on võimalus kokku klappida tagumisi istmeid ka vahekorras 40:20:40 mis annab võimaluse mugavalt ära mahutada ka lumelaua või suusad ohverdamata seejuures mugavat istumisvõimalust kahele inimesele. Lisamugavust annab GT versioonil ka käed vabad tagaluugi avamisfunktsioon.

 • Suurenda

  Smart Key nutivõtmega on võimalik pagasiruum avada lihtsalt vaid auto taga seistes. Pole vaja käest asju maha panna ega jalaga vehkida. Lisaks saab võtmevabalt autosse kui võti on kas taskus või käekotis. Vajadusel on võimalik auto aknaid sulgeda ka distantsilt.

 • Suurenda

  Kia ProCeed on varustatud nii roolisoojenduse kui ka esiistmete soojendusega. Lisavarustusena saab juurde osta ka ta tagumiste istmete soojenduse või ventileeritavad esiistmed koos nahksisuga. Lisavarustusena saadav iseparkimisüsteem aitab auto alati mugavalt ära parkida.

 • Suurenda

  Pimedas sõitmine on nüüd tehtud väga mugavaks! Auto tuvastab pimedas sõites vastu tuleva sõiduki ja lülitab kaugtuled automaatselt õigel hetkel ümber lähitulede peale ning sõiduki möödudes lülitab sisse taas kaugtuled. Kaugtulede assistent on standardvarustuses kõikidel ProCeed mudelitel.

 • Suurenda

  Naudi lemmikmuusikat parima kvaliteediga - Kia ProCeed'il on lisavarustusena saadaval JBL helisüsteem koos 8 kõlari ja Clari-Fi™ helipuhastusega.

 • Suurenda

  Unusta juhtmetega mässamine! Kui Sinu telefon on varustatud Qi tehnoloogiaga piisab vaid telefoni asetamisest selleks ettenähtud taskusse ja telefon hakkab ennast laadima.

 • Suurenda

  TomTomi Kia Connected Service'i, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ tõttu ei jää te millestki ilma.6,7 Hoidke end ilmateate, liikluse ja kiirusepiirangutega kursis.8 Reaalajas! (Teenuste aktiveerimiseks on vajalik andmesidega nutitelefon.) 

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TURVALISUS JA JUHIABID

TURVALISUS JA JUHIABID
 • Suurenda

  Pimedas sõitmine on nüüd tehtud väga mugavaks! Auto tuvastab pimedas sõites vastu tuleva sõiduki ja lülitab kaugtuled automaatselt õigel hetkel ümber lähitulede peale ning sõiduki möödudes lülitab sisse taas kaugtuled. Kaugtulede assistent on standardvarustuses kõikidel ProCeed mudelitel.

 • Suurenda

  Hädapidurduse ennetussüsteem (FCA) mis tuvastab eesõitva auto on standardvarustuses kõikidel ProCeed mudelitel. Süsteem tuvastab eesõitva auto ja hindab selle kiirust ning kaugust kasutades radarit ja kaamerat. Ohu korral annab süsteem visuaalselt märku võimalikust ohust ning kui juht sellele ei reageeri pidurdab auto automaatselt, et kokkupõrget vältida. Lisavarustusena võimalik juurde osta ka jalakäia tuvastussüsteem.

 • Suurenda

  Pimenurga hoiatussüsteem jälgib auto nn pimedaid nurki ja hoiatab juhti lähenevatest autodest mida juht ise ei pruugi näha. Reavahetuse abisüsteem aitab juhil turvaliselt rida vahetada tuvastades pimedates nurkades võimaliku auto ja hoiatades juhti ohtlikust olukorrast. Varustust võimalik juurde osta GT TX varustuspaketile.

 • Suurenda

  Adaptiivne püsikiirusehoidja jälgib kaamera ja radari abil ees sõitva auto kaugust ja kiirust ning kohandab ProCeedi kiirust vastavalt sellele kas ees liikuv auto pidurdab või kiirendab (kiirendatatkse kuni juhi poolt määratud maksimum kiiruseni). Vajadusel pidurdab süsteem auto täiesti seisma. Adaptiivne püsikiiruse hoidja on võimalik lisavarustusena juurde osta GT varustuses mudelile.

 • Suurenda

  Kiiruspiirangute infosüsteem loeb tee ääres olevaid liiklusmärke, arvestades navigatsioonisüsteemis antud kiiruspiiranguid ja kuvab õige kiiruspiirangu navigatsioonisedame ja näidikubloki ekraanile. Võimalik juurde osta lisavarustusena GT TX varustusega mudelitele.

 • Suurenda

  Väsimuse tuvastussüsteem jälgib juhi käitumist (rooli liikumist, kiiruse hoidmist ja teekonna üldist pikkust) ning annab helisignaali ja vastava hoiatusmärgiga teada kui juht võiks teha väikese pausi. Väsimuse tuvastussüsteem on standardvarustuses kõikidel ProCeedi mudelitel.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

7-AASTANE GARANTII

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kõikide Kia ProCeed'idega saate kaasa 7 aastat muretut sõitu tänu 7-aastasele tehasegarantiile. Me oleme kindlad oma autode heas kvaliteedis ja julgeme seda välja näidata! See on kindel väärtus ka järelturul kui soovid auto enne auto 7.-aastaseks saamist edasi müüa. 150 000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii kehtib kõikides Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril).

TEHNOHOOLDUSE INTERVALLID

B (1,4 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KM / 12 KUUD

D

30 000 KM / 24 KUUD

 

HINNAKIRI PDFi allalaadimine

Vedu Mootor Varustustase CO₂ emissioon Käigukast Kombineeritud kütusekulu Hind
4x21,4 T-GDI, 140hj 7DCTGT-Line125-1297DCT5,5-5,723 690
4x21,6 CRDi, 136hj 7DCTGT-Line109-1117DCT4,2-4,325 690
4x21,6 T-GDI, 204hj 7DCTGT1427DCT6,226 590
4x21,6 T-GDI, 204hj 7DCTGT TX1427DCT6,229 090

MÕÕTMED