KIA Soul EV tutvustus

KIA Soul EV tutvustus

TÄHELEPANUVÄÄRSET

TÄHELEPANUVÄÄRSET
 • Suurenda

  Valluta maailm kordumatu elektriauto sõidukogemusega. Tõeliselt rohelise, ilma CO2 heitmeteta Soul EV kiirendus 0–100 km/h on oma klassis tipptasemel ja saavutab suurimaks kiiruseks 145 km/h. Kuid sellega sõiduki võimekus ei lõppe – selle erakordne väljundvõimsus ja pöördemoment tagavad tõeliselt meeliülendava sõidukogemuse ja juhitavuse.

 • Suurenda

  Muljetavaldava, kuni 212 kilomeetrise sõiduulatusega 27 kWh liitium-ioon polümeeraku, mis asub salongipõranda all, paistab silma nii oma sooritusvõime kui ka vastupidavuse poolest. Kia Soul EV akul on 7-aastane garantii! Mahtuvus (kWh) – 27 Võimsus (kW) – 90

 • Suurenda

  Hämmastavalt kerge, kuid äärmiselt tõhus 111 hj 285 Nm püsimagnetiga sünkroonmootor on alati valmis jõuliseks kiirenduseks, luues oma kiiruse ja mitmekülgsusega elektrisõidukite uue standardi. Max väljundvõimsus (kW) 111 Max pöördemoment (Nm) 285

 • Suurenda

  Tavapärane laadimine alla 5 tunni (6,6 kW / laadimisolek 100%) Kiirlaadimine 33 minutit (50 kW / laadimisolek 80%)

 • Suurenda

  Oleme Soul EV loomisel läinud sammu edasi nimelt selleks, et ka sina sellega kaugemale jõuaksid. Tänu eriti energiatihedale liitium-ioon polümeerakule on sõidukiga võimalik tavaolukorras ja täisvõimsusel sõita veelgi kaugemale, kuni 212 km. Selle elektrimootor on ühendatud igapäevamugavusega, mida vajad.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TUTVUSTUS

TUTVUSTUS
 • Suurenda

  Veelgi häid uudiseid energiatõhususe seisukohast – üksi sõites on õhukonditsioneeri tööala piiratud vaid juhiistmega, vähendades nii energia raiskamist tühjade alade peale ja suurendades nii Soul EV sõiduulatust.

 • Suurenda

  Soul EV väljapeetud disainiga salongi pead nägema oma silmaga. Ole valmis nägema kahes toonis kujundatud juhiala, voolujoonelisi pindasid ökoloogiliste eksklusiivmaterjalide, dekoratiivliistude ja polstriga, efektseid intuitiivse lahendusega näidikuid ja palju muud.

 • Suurenda

  Kõrgtehnoloogilisel digitaalsel näidikuplokil on loogiliselt paigutatud teave sõiduki oleku kohta. Selle keskosas paikneb kiire reaktsiooniga 3,5-tollise OLED-näidikuga teekonnakompuuter, millelt saad teada, kui kaugele oled jõudnud ning kaua on jäänud järgmise laadimiseni.

 • Suurenda

  Auhindu pälvinud silmatorkav disain ei jäta külmaks kedagi! Kahetooniste värvidega mudelid, erilised LED esituled ja stiilne pagasiluuk rõhutavad auto erilisust. Auto salong pakub avarust, ruumikust ning paindlikkust.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

HOOLDUSVÄLBAD

HV
15 000 KM / 24 KUUD

Mudel Mootor Varustustase Kütus Käigukast CO₂ emissioon Hind Soodushind
SOUL EV TXPermanent Magnet AC Synchronous MotorTXElektrimootorAutomaat039 99030 990

VÄRVID

MÕÕTMED

REHVIMÄRGISTUS

Velgede suurus Rehvide valmistaja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
16 Kumho 205/60R16 B B img/dpackage/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 205/60R16 B C img/dpackage/Tyres/twobar.png 69