TÄHELEPANUVÄÄRSET

TÄHELEPANUVÄÄRSET
 • Suurenda

  Disainitud ja ehitatud Euroopas kohaliku turu jaoks. Kia cee’d GT on tõeline pilgupüüdja oma LED tagatulede, jõulise kere, dünaamilise silueti, kena tagaluugi ja esmaklassilise salongidisainiga – parim kombinatsioon mugavusest ja äkilisusest. Lisaks on cee’d GT’l suured 18“ valuveljed, jääkuubikut meenutavad LED esituled, topelt väljalasketorud ja sportlikud pamprid.

 • Suurenda

  Kia cee’d GT’l on sportlik ja mugav interjöör mis on tutav kohe kui autosse istuda. Käe all pehmed materjalid, kaasaaegne LCD ekraan, uhked ja sportlikud Recaro nahkistmed ja sportlik D-kujuline rool rõhutavad selle auto äkilisust ja sportlikkust. Mugavust lisab nupust käivitamine ja 7“ LCD näidikuplokk millel kuvatakse vajalik kiiruse info tõelisele sportautole kohaselt.

 • Suurenda

  Auto on varustatud täiesti uue 1,6 Turbo GDI 204 hj mootoriga. 6-käiguline manuaalne käigukast viib auto 7,6 sekundiga 0-100 km/h. Lülitades sisse GT-režiimi on ka auto salongis kuulda möiret mida mootor välja annab. Auto maksimaalne kiirus on 230 km/h.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGIA
 • Suurenda

  Auto on varustatud kaasaaegse TomTom teenusega pakkudes usaldusväärseid navigatsioonikaarte ning ühendades auto oma telefoni WiFiga saab läbi nutitelefoni ka liiklusinformatsiooni, kiiruskaametarte infot ja ilmainfot (teenused saadaval riikide lõikes erinevalt).

 • Suurenda

  Kia cee’d GT on varustatud mugava reahoidmise abisüsteemiga mis aitab autol oma reas püsida ka juhul kui Sul hetkel korraks tähelepanu teelt mujale kaldub.

 • Suurenda

  Kia cee’d GT on varustatud mitmete juhiabisüsteemidega nagu tagant ristisuunas läheneva auto hoiatus ja pimenurga hoiatussüsteem mis aitavad sul näha ka sinna kuhu silmad ei ulatu. Nii võid sa ennast kindlalt tunda parklast välja tagurdades või rida vahetades.

 • Suurenda

  Tänu nutikale võtmele ei pea sa enam võtmeid taskust või kotist välja võtma ei autosse sisenedes, autot käivitades või autost lahkuses. Piisab vaid nupule vajutusest.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TURVALISUS

TURVALISUS
 • Suurenda

  Me ei ole teinud mingeid järeleandmisi cee’d GT varustamisel turvalisustehnoloogiatega. Sõiduki stabiilsuskontroll aitab sind järskude kurvide võtmisel või märjal teel, elektrooniline pidurdusjõu jaotussüsteem aitab ära hoida libisemist, hädapidurdusabi tuvastab järsu pidurdamise ja aitab ära hoida otsasõitu ning elektrooniline stabiilsuskontroll jagab jõu kõikide rataste vahel võrdselt.

 • Suurenda

  Tänu mägistardi kontrollsüsteemile ei juhtu kunagi et kallakul sõitu alustades vajub auto tagasi. Sõidu alustamisel hoiab auto pidurit peal kahe sekundi jooksul kuni Sa kiirendad ning aitab vältida taha vajumist.

 • Suurenda

  Tugevdatud kia cee’di kere tagab parima stabiilsuse ja kokkupõrke korral parema vastupidavuse. 6 turvapatja – 2 turvapatja ees, 2 külgedel ja 2 turvakardinat tagavad turvalisuse kõikidele autos istujatele.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

7-AASTANE GARANTII

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Igale Kiale on tagatud seitsmeaastane/150 000 km läbisõidule vastav uue auto garantii (kuni 3 aastat piiranguteta; alates 4. aastast 150 000 km). Tegemist on tasuta täisgarantiiga, mida on võimalik edasi anda auto uutele omanikele, eeldusel, et auto on läbinud kõik hooldusgraafikus ette nähtud korralised hooldused.

Mudel Mootor Kütus Käigukast CO₂ emissioon Kombineeritud kütusekulu Hind
CEE'D GT 3dr 1.6 T-GDI 204 hjBensiinManuaal1707,420 990
CEE´D GT 5dr1.6 T-GDI 204 hjBensiinManuaal1717,420 990

VÄRVID

MÕÕTMED