Uus Kia Ceed – kõik mis vaja ja rohkemgi veel

Suurepärase turvavarustusega auto on oma hinda väärt! Lisaks laiale mudelivalikule pakume kampaaniahinnaga Kia Ceed LX Plus -mudelit, mis on oma klassi parima varustusega: kaugtulede ümberlülitamise assistent, sõiduraja hoidmise abisüsteem, kokkupõrke ennetussüsteem, rehvirõhuandurid jpm. Järgmiseks talveks on ootel ka roolisoojendusega talvepakett.

Kia Ceed LX Plus, 1.4 MPI, 100 hj – kampaaniahind 12 990 €

Pole oluline, kes sa oled või mida teed – Kia Ceedi mudelivalik pakub rohkelt valikuvõimalusi, et saaksid muretult sõitu nautida.

Tutvu Kia Ceediga

Lisaks rikkalikule varustusele annab Kia kaasa kindlustatud kvaliteedi, autotööstuse juhtiva 7-aastase garantii, mis on välja teenitud karmile kontrollile alluvate usaldusväärsuse ja vastupidavuse testide tulemusena. Auto Bilt küsitluste järgi on mitmel aastal järjest Kia olnud nii kliendirahulolu, usaldusväärsuse kui pikaajalise kvaliteeditaseme osas kõrgeimail positsioonil Euroopa turu 20 juhtiva autotootja seas. 7-aastane garantii hoiab hinda ja annab müügieelise ka järelturul.


Kia Ceed   Kia Ceed SW   Kia ProCeed

Ükskõik milline on ilm, Kia Ceed on selleks valmis! Kia Ceed standardis on alati esiistmete kolmeastmeline soojendus. Ceed-i kõik mudelid on varustatud roolisoojendusega.

Vaata järgi ja tule proovisõidule

 

Kia CEED Sportswagon pakub sulle rohkem ruumi et päeva nautida. Autos on kombineeritud sportlikkus, ruumikus ja dünaamilisus et pakkuda mõnusamat sõiduelamust.

Vaata järgi ja tule proovisõidule

 

Esimene asi mis Kia ProCeedi juures eristub on uus keretüüp - Shooting Brake - mis on kombinatsioon kupee elegantsist ja universaalkerega autode praktilisusest.

Vaata järgi ja tule proovisõidule

12 990 €


Kia 7-aastane/150 000 km garantii kehtib kõikides ELi riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril). Vastab kohalikele nõuetele ja tingimustele. Kütusekulu (l/100 km)/CO2 (g/km): linnas alates 5,2/137, maanteel alates 4,5/126, keskmine alates 5,6/133. Kütusekulu on määratud NEDC testiga.