DISAIN

Liikumine tekitab emotsioone

DISAIN
 • Suurenda

  See on Sinu auto! Tee see siis omanäoliseks! Valida on musta, halli või pruuni tekstiil, nahk või kombineeritud sisu vahel. Misiganes Sa valid, me garanteerime selle kvaliteedi!

 • Suurenda

  Kompaktne Kia Rio ei jäta sind külmaks. Selle dünaamilisust rõhutavad detailid omanäolisest radiaatorivõrest jõulise tagaosani muudavad auto tõesti põnevaks ja eriliseks. Plusspunkte annavad juurde 17" valuveljed, kaasaaegne päevatulede LED tehnoloogia, tagatuled ja kenad küljepeeglid.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

MUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

Mugavused

MUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS
 • Suurenda

  Ka väikeses autos saab nautida suurepärast mugavusvarustust! Ergonoomiliselt disainitud esiistmed, pehmest materjalist armatuurlaud, soojendusega rool, täisautomaatne kliimaseade ja väikese auto kohta üllatavalt mahukas sisemus laseb Sul nautida mugavat sõitu.

 • Suurenda

  Ka väiksemasse autosse saab mahutada palju asju! Pagasiruum mahutab 288 liitrit ning tänu 60/40 kokkulapitavatele tagaistmetele saab veelgi ruumi juurde. Väiksematele asjadele on mõeldud panipaik esiistmete vahelises käetoes ja 1,5 liitrises jahutusega kindalaekas püsivad joogid ja šokolaad jahedad ka kuuma ilmaga.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TEHNOLOOGIA

Võta rahulikult! Oma kontrolli!

TEHNOLOOGIA
 • Suurenda

  Oled sa valmis rasketeks teeoludeks? Nutikad lisad aitavad sind keeruliste teeolude puhul - vihmasensor lülitab vajadusel klaasipuhastajad ise sisse ja kohe kui läheb piisavalt pimedaks reguleerivad esituled oma võimsust.

 • Suurenda

  7" navigatsioonisüsteemiga tahavatekaamera aitab Sul mugavalt tagurdada ja liikudes tuindmatutes kohtades juhatab usaldusväärne kaardisüsteem Sind alati õigesse kohta. Sinu navigatsioonisüsteemi kaarte on võimalik 7 aasta jooksul tasuta uuendada Sulle sobivas Kia esinduses!

 • Suurenda

  Turvalisus ennekõike! Kia Rio aitab Sul ühendada oma telefoni autoga lihtsalt ja alati et kõnede vastuvõtmiseks või tegemiseks ning muusika valimiseks ei pea sõidu ajal oma telefoni puutuma. Loomulikult saab roolilt valida ka sobivaid raadiokanaleid!

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TURVALISUS

Tugev ja hoolitsev

TURVALISUS
 • Suurenda

  Kia Rio hooltseb Sinu ja kaasreisijate eest! Hädapidurdustuli (ESS), 6 turvapatja, rehvirõhu jälgimise süsteem (TPMS), kurvituled mis kurve valgustavad, kiiruse piiraja, tagumised parkimisandurid ja tugev kereraam pakuvad maksimaalset kaitset ja rahulikku meelt.

 • Suurenda

  Kas oled keerulisteks teeoludeks valmis? Kia Rio elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC), auto sõidustabiilsuse juhtsüsteem (VSM) ja hädapidurdamise hoiatussüsteem (ESS) on standardvarustused mis aitavad Sul kindlalt teel püsida ja ohte vältida.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

Mudel Mootor Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
KIA RIO LX Plus 1.2 DOCH (62 kW)ManuaalBensiin5,011512 79011 990
KIA RIO LX 1.1 CRDi (55 kW)ManuaalDiisel3,89913 890
KIA RIO Urban Active EX1.4 DOCH (80 kW)ManuaalBensiin5,512715 49012 990
KIA RIO Urban Active EX1.4 DOCH AT (80 kW)AutomaatBensiin6,314716 29014 790

Kia sõiduautode garantii on 7 aastat või 150 000 km, esimesed 36 kuud on läbisõidupiiranguta. odulehel olevad hinnad sisaldavad 20% käibemaksu Toodud hinnad on soovituslikud jaemüügihinnad ning võivad esinduste lõikes erineda.  Põhi- ja lisavarustuse valik on informatiivne ning võib muutuda. KIA Auto AS jätab endale õiguse muuta hindasid, varustust või lõpetada mõne mudeli müük ette teatamata.

VÄRVID

MÕÕTMED

REHVIMÄRGISTUS

Velgede suurus Rehvide valmistaja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
15 Hankook 185/65R15 C C http://kiaextranet.modera.net/upload/Tyres/threebars.png 70
14 Kumho 175/70R14 E C http://kiaextranet.modera.net/upload/Tyres/onebar.png 71
15 Kumho 185/65R15 E C http://kiaextranet.modera.net/upload/Tyres/onebar.png 71
16 Kumho 195/55R16 E B http://kiaextranet.modera.net/upload/Tyres/onebar.png 73
17 Continental 205/45R17 E A http://kiaextranet.modera.net/upload/Tyres/threebars.png 72